ESCAPE ARENA

ESCAPE ARENA

Poznań, Polska, Poznań, Poznań

9.5/10 | Polska: 3. miejsce

Opinie o pokojach firmy

Bart (Wścibskie dzieciaki)
Bart (Wścibskie dzieciaki)

Pionier
205 pkt

16 opinii

Bunkrów nie było ale amulety tez fajne

4.06.2023 | data wizyty: 4.06.2023

Bart (Wścibskie dzieciaki) 16 opinii

Pokój fajny, super zagadki, natomiast trochę mieliśmy wyższe oczekiwania widzac ocenę. Wszystko było ok ale pokój tak na top 10 a nie top 3. Klimat jest, wszystko jest super ale dla kogoś kto ma z 50 pokoi i jakieś topki w Polsce może ten room być niedosytem. Mi się podobało ale grupą stwierdziliśmy ze nie było tego wow.
Bunkrów nie było ale amulety tez fajne
Ostatnio odwiedzone pokoje:

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

marcin.perkowski1995
marcin.perkowski1995

Podróżnik
32 pkt

1 opinia

Fantastyczna przygoda

16.06.2023 | data wizyty: 15.06.2023

Wiarygodna opinia

marcin.perkowski1995 1 opinia

Super przygoda! Wybraliśmy się do pokoju w 5 osób i każdy miał zawsze coś do roboty. Zagadki były ciekawe i zbalansowane, udało nam się wyjść przed czasem :D Game masterka iście po mistrzowsku poprowadziła scenariusz i dostarczyła nam przy okazji wiele śmiechów :D Polecam!
Ostatnio odwiedzone pokoje:

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

rafal.latalko
rafal.latalko

Nawigator
123 pkt

27 opinii

Amulety zdobyte

15.02.2023 | data wizyty: 15.02.2023

rafal.latalko 27 opinii

Świetnie przygotowany pokój. Zagadki bardzo logiczne i spójne, raczej łatwiejsze niż trudniejsze. Loki lubi czasami poprzeszkadzać, ale to dodaje jeszcze bardziej uroku do zabaw a w ER przecież o zabawę chodzi :)
Wprowadzenie bardzo fajne, nasza Mistrzyni Gry bardzo ciekawie nas wprowadziła i po wspólnym posiedzeniu przy ognisku zostawiła Nas samych żebyśmy zdobyli amulety co nam się udało :)
W 2 osoby udało nam się wyjść 7 minut przed czasem, ( gdyby nie Loki i jego zabawy w chowanie i psucie to byłoby szybciej :) ) a do tego nie wzięliśmy żadnej podpowiedzi :) No dobra, jedną dostaliśmy (nie prosiliśmy) pod sam koniec ale myślę, ze w końcu byśmy na nią wpadli bo byliśmy blisko.
Polecam pokój zarówno dla mało doświadczonych osób, które chcą się miło zaskoczyć jak i tych bardziej doświadczonych, gdyż zabawa jest bardzo fajna :)
Ostatnio odwiedzone pokoje:

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Manatka8

Skaut
86 pkt

1 opinia

Jaskinia Hazardu i świetnej zabawy

17.06.2023 | data wizyty: 10.06.2023

Wiarygodna opinia

Manatka8 1 opinia

Jaskinia Hazardu to pokój, który wspominamy z uśmiechem na ustach! Od samego początku (dosłownie, od przekroczenia progu budynku) zostaliśmy wrzuceni w historię, która skończyła się dopiero, gdy udało nam się wyjść z pokoju. Złożoność pokoju, zagadek - na wysokim poziomie, choć poradziły sobie i osoby bardzo początkujące będące wśród nas; natomiast system podpowiedzi - mistrzowski i ani na chwilę niewytrącający z pełnej immersji! Właściciel pokoju, Pan Sławek, to prawdziwy pasjonat i przesympatyczny człowiek. Polecamy pokój, w którym można nieźle pogłówkować, a jednocześnie naprawdę się pośmiać!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

rafal.latalko
rafal.latalko

Nawigator
123 pkt

27 opinii

uper pokój

29.12.2022 | data wizyty: 28.12.2022

Wiarygodna opinia

rafal.latalko 27 opinii

Super pokój ze zróżnicowanymi zagadkami. Już pierwsza z nich dała nam sporo do myślenia :)
W pokoju byliśmy w czwórkę a mimo to zabraliśmy kilka podpowiedzi.
Jedna zagadka mało oczywista, innych szło się domyślić jednak jak to bywa w pokojach, czasami człowiek się spieszy i pewne rzeczy przegapi.
Polecam wszystkim, niekoniecznie fanom Gwiezdnych Wojen :)
Wprowadzenie do pokoju fajne, sam pokój bardzo ciekawy z wieloma rekwizytami z gwiezdnych wojen. Polecam:)
Ostatnio odwiedzone pokoje:

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

krzys.matysiak
krzys.matysiak

Świeżak
12 pkt

2 opinie

Dla fanów i nie tylko

31.08.2023 | data wizyty: 17.08.2023

krzys.matysiak 2 opinie

W pokoju byłem z fanami Gwiezdnych Wojen i osobiście spodziewałem się, że pokój będzie jedynie dla prawdziwych "maniaków". Z przyjemnym zaskoczeniem ja, jako mniej doświadczony w tym uniwersum, bawiłem się tam równie dobrze. Zagadki zrobione logicznie, przyjaznie. Wystrój pokoju bardzo klimatyczny i zrobiony dokładnie, z namysłem. Moim zdaniem pokój stawia na współpracę graczy i łączenie faktów. Polecam każdemu, nie tylko miłośnikom serii!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Beezqp
Beezqp

Pionier
172 pkt

101 opinii

Pogonić pieseła

19.03.2023 | data wizyty: 16.03.2023

Beezqp 101 opinii

Pomimo, że odwiedziliśmy już dość sporo escape roomów - obsłudze tego pokoju udało się zrobić na nas wrażenie. Wejście w grę i dalsze jej prowadzenie to "next level" zaangażowania Mistrza Gry. Można by się pokusić o stwierdzenie, że dla każdej grupy ten pokój będzie w pewnym sensie unikatowy i to nie grupa ma się dostosować do zamierzeń Mistrza Gry - a on dostosowuje się do grupy. I, przynajmniej w naszym przypadku, zrobione to zostało po mistrzowsku. A wszystko to "na luzie", z nastawieniem na dobrą zabawę.
Zagadki i zadania zróżnicowane, w tym kilka świeżych pomysłów. Poziom trudności dobrze zbalansowany, brak frustrujących "pożeraczy czasu".
Wystrój w porządku, bardzo różnorodny. Trochę może po pewnym czasie nie do końca wiadomo czemu się jest tam gdzie się jest, ale nam to szczególnie nie przeszkadzało - przekrój przez wikingowe klimaty fajnie urozmaica rozgrywkę.
Bawiliśmy się przednio - a dzięki kilku aspektom zabawy na pewno pokój będziemy pamiętać.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

zochalak
zochalak

Podróżnik
32 pkt

1 opinia

Najlepszy pokój w jakim byłam

27.05.2023 | data wizyty: 26.05.2023

Wiarygodna opinia

zochalak 1 opinia

Świetny pokój, wszystko bardzo przemyślane, dużo miejsca, chociaż czasami bywało wąsko! Wszystkie mechanizmy na tip top, można było robić parę rzeczy na raz, co powoduje, że większa grupa ze spokojem nie musi się kłócić co kto ma robić
Świetni właściciele, bardzo zaangażowani, wszystkim się bardzo podobało, nasze mamy zachwycone - bo był to prezent na dzień mamy ❤️ polecam każdemu
Ostatnio odwiedzone pokoje:

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

voopeem
voopeem

Nawigator
114 pkt

29 opinii

May the Force be with you

2.04.2023 | data wizyty: 2.04.2023

voopeem 29 opinii

Świetna obsługa robi bardzo fajny klimat od pierwszego momentu, a sam pokój jest po prostu nie do opisania. Wymaga trochę spostrzegawczości ale wszystkie zagadki są bardzo logiczne i przyjemne. Obowiązkowa pozycja na mapie Poznania!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Strona 44

Pokaż następne